• PUCHAR DAVISA: Tsonga - Wawrinka 1:6, 6:3, 3:6, 2:6; Monfils - Federer 6:1, 6:4, 6:3; J. Benneteau/Gasquet - Federer/Wawrinka 3:6, 5:7, 4:6; Gasquet - Federer 4:6, 2:6, 2:6; ANDRIA: Berankis - Berrer 7:6 (3), 6:3; Basilashvili - Kravchuk 6:3, 6:4.


Reklama



Statystyki
tenis Łącznie użytkowników: 535


stat4u


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski kadetów w Sopocie
W Sopocie rozgrywane były finałowe turnieje halowych drużynowych mistrzostw Polski do lat 16.

W gronie dziewcząt w pojedynku o złoto zawodniczki z Tarnowa (Joanna Zawadzka, Karina Błaś) wygrały z wrocławiankami. Brąz zdobyły tenisistki Warszawianki.

Wśród kadetów mistrzami zostali gracze Warszawianki (Patryk Królik, Mateusz Smolicki, Jan Osiecki). W bardzo zaciętym finale byli skuteczniejsi od reprezentantów AZS Poznań.

ĆWIERĆFINAŁY KADETÓW

AZS Poznań - TKT Tarnów 3:0 (Kaczmarek/Michocki - Kuta/Słowik 7:6, 6:1; Michocki - Słowik 6:2, 6:4; Matuszewski - Kuta 6:1, 6:1);

Górnik Bytom - Promasters Szczecin 3:0 (Krawczyński/Radwan - Bareja/Woźnicki 6:7, 7:5, 10:2; Krawczyński - Woźnicki 6:2, 6:3; Radwan - Bareja 6:4, 6:3);

SKT Sopot - Legia Warszawa 2:1 (A. Kowalski/Walkusz - Lipiński/Żuk 1:6, 1:6; A. Kowalski - Lipiński 6:2, 6:1; Raupuk - Żuk 6:3, 6:3);

Warszawianka - Centrum Bydgoszcz 3:0 (Królik/Smolicki - Bieńkowski/Korczak 6:2, 6:1; Królik - Bieńkowski 6:0, 6:2; Smolicki - Korczak 6:2, 6:3).

O MIEJSCA 5-8 KADETÓW

Promasters - TKT Tarnów 3:0 (Bareja/Woźnicki - Kuta/Słowik 6:2, 3:6, 10:8; Woźnicki - Słowik 6:2, 6:0; Bareja - Kuta 6:4, 6:1);

Legia - Centrum 3:0 (Lipiński/Żuk - Bieńkowski/Korczak 6:3, 6:2; Żuk - Bieńkowski 6:1, 6:0; Pociej - Korczak 6:3, 7:5).

O SIÓDME MIEJSCE KADETÓW

Centrum - TKT Tarnów 2:1 (Bieńkowski/Korczak - Kuta/Słowik 4:6, 3:6; Bieńkowski - Słowik 6:1, 6:0; Korczak - Kuta 6:3, 6:0).

O PIĄTE MIEJSCE KADETÓW

Legia - Promasters 3:0 (Lipiński/Żuk - Bareja/Woźnicki 6:2, 6:1; Lipiński - Woźnicki 2:6, 6:3, 6:1; Żuk - Gorszka 6:0, 6:0).

PÓŁFINAŁY KADETÓW

AZS Poznań - Górnik 3:0 (Kaczmarek/Michocki - Krawczyński/Radwan 6:4, 6:1; Michocki - Krawczyński 6:7 (6), 6:4, 6:2; Matuszewski - Radwan 6:4, 2:6, 7:5).

Warszawianka - SKT Sopot 2:1 (Królik/Smolicki - Raupuk/Walkusz 6:3, 7:6 (5); Królik - A. Kowalski 5:7, 6:2, 6:3; Smolicki - Raupuk 7:6, 3:6, 3:6).

O TRZECIE MIEJSCE KADETÓW

SKT Sopot - Górnik 3:0 (Raupuk/Walkusz - Krawczyński/Radwan 7:5, 6:4; Walkusz - Krawczyński 6:2, 6:4; Raupuk - Radwan 6:4, 6:2).

FINAŁ KADETÓW

Warszawianka - AZS Poznań 2:1 (Królik/Smolicki - Kaczmarek/Michocki 3:6, 1:6; Królik - Michocki 6:4, 5:7, 6:3; Smolicki - Kaczmarek 4:6, 6:4, 6:4).
ĆWIERĆFINAŁY KADETEK

TKT Tarnów - bye;

Warszawianka - SKT Sopot 2:1 (Górczyńska/Zanotto - Szczygielska/Jastrzębska 3:6, 6:4, 10:6; Górczyńska - Szczygielska 6:7 (3), 4:6, Zanotto - Jastrzębska 6:2, 6:2);

ŁKT Łódź - Score Elbląg 3:0 (Robowska/Wiśniewska - Grędzińska/Jankun 6:2, 6:2; Wiśniewska - Jankun 4:6, 7:5, 6:2; Robowska - Grędzińska 7:5, 6:2);

KTA Wrocław - AZS Łódź 2:1 (Kusz/Wysoczańska - Marciniak/Wira 7:5, 6:1; Wysoczańska - Wira 6:1, 6:4; Kusz - Marciniak 2:6, 3:6).

O MIEJSCA 5-7

AZS Łódź - Score 3:0 (Marciniak/Wira - Grędzińska/Jankun 6:4, 6:1; Wira - Jankub 6:1, 6:2; Marciniak - Grędzińska 6:1, 6:3) - Score zajął 7. lokatę.

O PIĄTE MIEJSCE KADETEK

AZS Łódź - SKT Sopot 2:1 (Marciniak/Wira - Jastrzębska/Szczygielska 6:2, 6:3; Wira - Szczygielska 5:7, 2:6; Marciniak - Jaworowska 6:3, 6:1).

PÓŁFINAŁY KADETEK

TKT Tarnów - Warszawianka 3:0 (Błaś/Zawadzka - Górczyńska/Zanotto 7:6 (1), 6:2; Zawadzka - Górczyńska 6:4, 6:3; Błaś - Zanotto 4:3 i krecz Giuli);

KTA Wrocław - ŁKT Łódź 3:0 (Kusz/Wysoczańska - Robowska/Wiśniewska 6:3, 6:3; Wysoczańska - Wiśniewska 6:4, 6:0; Kusz - Robowska 4:6, 6:4, 6:0).

O TRZECIE MIEJSCE KADETEK

Warszawianka - ŁKT Łódź 2:1 (Górczyńska/Zanotto - Robowska/Wiśniewska 6:4, 6:2; Górczyńska - Wiśniewska 6:3, 6:1; Kratiuk - Robowska 2:6, 0:6).

FINAŁ KADETEK

TKT Tarnów - KTA Wrocław 2:1 (Błaś/Zawadzka - Kusz/Wysoczańska 6:3, 6:4; Zawadzka - Wysoczańska 0:6, 4:6; Błaś - Kusz 6:4, 6:1).

Reklama

JC Ferrero


Linki
-> Agnieszka Radwańska
-> Jerzy Janowicz
-> Łukasz Kubot
-> Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski
-> Grzegorz Panfil
-> Kamil Majchrzak
-> Michał Dembek
-> Magdalena Fręch
-> Angelique Kerber
-> Piotr Gadomski
-> Mateusz Kowalczyk
-> Piotr Barański
-> Dawid Piątkowski
-> Marcin Bieniek
-> Dariusz i Paweł Lipka
-> Mateusz Terczyński
-> Anna Bielen-Żarska
-> Nina Kromolicka
-> Szymon Kaszowski
-> Maciej Ziomber
-> Przemysław Michocki
-> Iza Kunat
-> Karolina Jaśkiewicz
-> Polski Związek Tenisowy
-> Tenis na Warmii i Mazurach
-> Mini Tenis
-> UKS Beskidy Ustroń
-> Hala Tenisowa w Ustroniu
-> WTS DeSki Warszawa
-> TUKS Kozica Piotrków Tryb.
-> Blog Karola Stopy
-> Blog Marka Furjana
-> Blog z woleja
-> Akademia Karoliny Woźniackiej
-> MTW Academy
-> Powojenne kroniki tenisa
-> Tenislive
-> Typy bukmacherskie
-> TenisPortal.com
-> Blog Tenis Love



Partnerzy

Agnieszka Radwańska Szlachetna Paczka - Zostań Bohaterem! Tenisportal.com